nahoru
Mašle Mašle

VŠL 2024 DOSPĚLÍ

Ať už je Vaše zkušenost s lyžováním dávnou minulostí školních let, nebo jste lyžařským nadšencem, zcela určitě jste zde správně. Máme pro vás ideální řešení v podobě pětitýdenního kurzu lyžování pod vedením zkušených instruktorů v měsících leden a únor. V případě, že máte děti, nabízíme komplexní řešení situace. Sbalte sebe a své ratolesti a vyrazte společně s námi do Velkých Karlovic. Středisko SKI areál SYNOT Kyčerka bezproblémově uspokojí jak začínajícího, tak pokročilého borce. Tiskoviny a bližší informace budou zaslány s předstihem e-mailem. O případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy. Doprava na místo konání je ve vlastní režii. V případě volného místa v autobuse Vás rádi přibereme.

Zimní sporty

Program

Časová dotace jednoho dne jsou 3 hodiny výuky pod vedením zkušeného instruktora. Kurz lyžování probíhá formou efektivní skupinové výuky (5–9 osob). Zastáváme metodu „ŠKOLA HROU“ s využitím zábavných a praktických pomůcek. Garantujeme vám viditelné zlepšení, perfektní organizaci a přátelský přístup. Po 5 výjezdech překvapíte nejen sebe, ale i své blízké a lyžování si zamilujete

Harmonogram

09:45 Sraz u deštníku pod sjezdovkou (SKI areál SYNOT Kyčerka)
10:00 Výuka lyžování
11:15 Pauza, svačina
11:30 Výuka lyžování
13:00 Ukončení výuky

Cena obsahuje

- 5x výjezd (celkem 15 hodin výuky)
- Permanentka
- Závěrečné závody a odměny

Půjčovné

Možnost celosezónní výpůjčky za zvýhodněné ceny u naší smluvní půjčovny Jaeger sport (Gurtějevova 8, 700 30 Ostrava, 704 591 702)

Mašle

Datum

07.01.2024 - 04.02.2024

Místo

Ski areál SYNOT Kyčerka

Věk

15 - 90 let

Kapacita

5/15

Cena

4300 Kč

Propozice Přihlásit Paradise účtem Přihlásit bez registrace

Paradise nabídka

Nejsme jenom volnočasová organizace, jsme příležitost k silným zážitkům a sebepoznání!

Mašle Mašle