nahoru
Mašle Mašle

Jarní lyžovačka, Rakousko 2024

Projekt Jarní lyžovačka je spolu s Víkendovou školou lyžování tradiční zimní akcí Paradise, která probíhá v rámci Ostravských jarních prázdnin. Pro rok 2024 organizujeme pouze jediný termín v rakouských Alpách! Jarní lyžovačka je určena zejména pro aktivní rodiny, kde rodiče myslí také na svůj sportovní program. Myšlenka projektu je jednoduchá – my se postaráme o děti na svahu, a vy si udělejte hezký den.

Zimní sporty

Program

UBYTOVÁNÍ / STRAVA
Zajištěno v pěším dosahu (400 metrů) od lyžařského vleku ve čtyřlůžkových plně vybavených apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyní. Každý apartmán má vlastní přístup o velikost od 48 m2 do 54 m2 spolu s parkovacím místem. Součástí budovy je samozřejmě lyžárna včetně „teploušů“ pro vysoušení lyžařských bot, v ceně projektu je i možnost sauny pro 4–8 osob! Pro další informace o vybavení apartmánu navštivte stránku booking.cz, vyhledejte apartmány „Alpeneer“ ve městě Lackenhof, odkaz ZDE. Strava je vlastní v plně vybavených apartmánech Alpeneer, možnost několika restaurací v blízkém okolí apartmánu včetně kaváren, vináren a obchodů se smíšeným zbožím.

SKIAREÁL / LOKALITA
Jen něco málo přes 4,5 hodiny autem z Ostravy do horské vesničky Lackenhof ve spolkové zemi Dolní Rakousy, jež se rozkládá na úpatí hory Ötscher (1893 m.n.m), nabízí přehledný lyžařský areál, ale také zábavu mimo něj. Rozmanitá lyžařská oblast Lackenhof am Ötscher nabízí tu nejlepší zábavu na sjezdovkách od 810 do 1437 metrů, 8 lanovek otevírá celkem 19 kilometrů sjezdovek, které nabízejí ideální výzvy pro každého, kdo miluje perfektní carvingové oblouky. Mimo sjezdovky čeká v okolí Lackenhof 30 km upravovaných běžeckých tras ve třech úrovní na své objevitele. Dále tato horská vesnička nabízí 12 km turistických stezek a dvě značené túry na sněžnicích. Ötscher je také oblíbenou turistickou destinací pro skialpinisty, výběr aktivit je tedy čistě na Vás, protože o děti je dopoledne i odpoledne postaráno licencovanými instruktory na svahu.

Harmonogram

09:30 DOPOLEDNÍ VÝUKA (PO DOMLUVĚ I DOSPĚLÍ)
12:00 OBĚD VE VLASTNÍ REŽII (PO DOMLUVĚ LZE UZPŮSOBIT)
13:00 ODPOLEDNÍ VÝUKA (PO DOMLUVĚ I DOSPĚLÍ)
15:30 UKONČENÍ VÝUKY NA SVAHU
18:00 SPOLEČNÝ RODINNÝ PROGRAM

* bowlingový turnaj
* sáňkový závod
* relax day
* games night
* organizátor může program operativně měnit, či nahrazovat

Cena obsahuje

Rodina 2 dospělí a 2 děti 27 440 Kč
Rodina 2 dospělí a 1 dítě 24 560 Kč
Rodina 2 dospělí a 3 dětí 33 320 Kč
Rodina 1 dospělý a 2 dětí 23 100 Kč
Rodina 1 dospělý a 1 dítě 19 720 Kč

CENA OBSAHUJE
Ubytování, možnost sauny 2x za pobyt, výuku lyžování, 3 dny skipas, organizovaný výlet, večerní programy, zapůjčení sněžnic/ skialpů

CENA NEOBSAHUJE
Dopravu, stravu, pojištění

Ceny pro rodiny mají vždy stejný základ a tím je zejména pronájem celého apartmánu bez ohledu na jeho vytížení. Varianty skipasu se dají dále administrovat dle potřeby, v ceníku jsou napočteny skipasy vždy pro všechny dospělé i děti na 3 lyžařské dny.

Půjčovné

V rámci celodenního výletu jsou sněžnice zapůjčeny v rámci projektu zdarma, skialpy po odzkoušení v naší smluvní půjčovně cenově dotovány.

Mašle

Datum

13.03.2024 - 17.03.2024

Místo

Lackenhof, Rakousko

Věk

5 - 90 let

Kapacita

20/20

Cena

19720 Kč

Propozice Přihlásit

Paradise nabídka

Nejsme jenom volnočasová organizace, jsme příležitost k silným zážitkům a sebepoznání!

Mašle Mašle