Paradiseschool Logo

Paradise School

Lyžování a snowboarding Lyžování a snowboarding

Půjčovna lyžařského vybavení

Pro zimní sezónu jsme připraveni zapůjčit veškerý lyžařský a snowboardový sortiment zejména dětem, které se budou účastnit víkendové lyžařské a snowboardové školy Paradise, ale také jiným zájemcům o výuku. Celý set (lyže, boty, hůlky, helma či snb vybavení) pro letošní sezónu zapůjčuje kamenný obchod a servis jaegersport, sídlem: Gurťjevova 8, Ostrava – Zábřeh.

Před zahájením projektu je potřeba osobně zajít spolu s dítětem do prodejny, vyzkoušet si potřebnou výzbroj, při splacení kauce (1000 Kč) půjčovného od ledna-února (999 kč) a vyplnění formuláře si výzbroj odnášíte začátkem ledna domů. Zkoušecí doba je od doby přihlášky do začátku projektu tj. 5.1.2019. Při zapůjčení si výzbroje na jednotlivý den je cena 150 Kč/set.

Zapůjčená výbava zůstává po dobu trvání projektu víkendová školy lyžování v držení rukou rodičů, tzn. Půjčovné je hrazeno jakýmsi paušálem a lyže můžete využívat po dobu celé zimy libovolně, zejména pak při naší organizované výuce, je však zakázáno zapůjčenou výzbroj dále pronajímat třetí osobě.
Cenu najdete na stránce ceník a přihláška.

Půjčovna

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na tel. č. +420 731 898 597, či prostřednictvím e-mailu: info@paradiseschool.cz.

O Nás O Nás

Paradise je dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí služby v oblasti sportu a volnočasových aktivit, pořádaných především v regionu Moravskoslezského kraje.

Vedoucí Mgr. Adam Kolek

IČ: 03823067

Kancelář Stará Ves nad Ondřejnicí

Napište nám