Paradiseschool Logo

Paradise School

Lyžování a snowboarding Lyžování a snowboarding

Úvod

Jedním z hlavních období činnosti Paradise je zima, v jejímž průběhu bude realizován projekt Víkendová lyžařská a snowboardová škola. Tento projekt vznikl hlavně díky mnohaletým zkušenostem s výukou začínajících lyžařských nadějí. Výuku lyžování a snowboardingu nabízíme veřejnosti, a také školám.

Víkendová škola lyžování

Proč s Paradise?

Je to prosté - dítě, potažmo rodič si předplatí 7 lekcí sobotní či nedělní výuky, která se uskuteční kompletně pod taktovkou Paradise.

Co vše je v ceně zahrnuto?

Úplně vše. Vaší jedinou starostí zůstává dovoz a odvoz dítěte na předem domluvené místo, a poté už jen to, jak strávit den bez svých ratolestí.

V čem je tato výuka jedinečná?

Výuka bude probíhat ve stejných výkonnostních skupinách a to celkem 4,5 hodin denně. Ukážeme dětem, že lyžování je radost, nabídneme možnost teplých obědů, zkušené instruktory, spolehlivého dopravce, a spoustu dalších výhod.

Lyžování pro školy

"S Paradisem na vrchol a ještě výš"

Takto zní naše motto. Nabídku na zorganizování lyžařského, snowboardového či kombinovaného kurzu pro Vaši školu je možno najít na stránce Lyžování pro školy.

Lyžování pro veřejnost

Výuka lyžování a snowboardingu pro veřejnost

Nabízíme výuku lyžování pro veřejnost s individuálním a odborným přístupem, možnost výuky i ve Vámi utvořených skupinách a především za rozumnou cenu. Vybrali jste si na našich stránkách svého instruktora? Víte, v čem se chcete zdokonalit, ale prozatím se Vám to nedaří? Napište nám a společně se na všem dohodneme.

O Nás O Nás

Paradise je dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí služby v oblasti sportu a volnočasových aktivit, pořádaných především v regionu Moravskoslezského kraje.

Vedoucí Mgr. Adam Kolek

IČ: 03823067

Kancelář Stará Ves nad Ondřejnicí

Napište nám