Paradiseschool Logo

Paradise School

Dětské tábory Dětské tábory

Úvod

Po třetím úspěšném ročníků, kde jsme již zvládli 7 turnusů a celkem 243 dětí, se na nadcházející letní sezónu dětských táborů 2019 chystáme se dvěmi turnusy táborů. Tyto dětské tábory budou rozděleny do dvou desetidenních turnusů, přičemž každý tábor bude odlišný jak tématicky, tak programově. Probíhat budou v sedmém a osmém měsíci roku 2019 a to v ráji trempských a táborových lokalit Jánské koupele a Budišov nad Budišovem v okolí vojenského prostoru Libava. V letošním roce se budeme snažit převážně zkvalitnit službu, ale hlavně program pro děti uzpůsobit tak, aby měly z táborů maximální prožitek. Pokud hledáte nabídku letních dětských táborů, kde si to Vaše dítě užije, jste na správném místě.
Veškeré proběhlé tábory, můžete vidět na této stránce. V potřebě podání více informací prosím využijte kontaktní list. Těšíme se na Vás v letní sezóně 2019, s pozdravem tým Paradise.

Dětské tábory


O Nás O Nás

Paradise je dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí služby v oblasti sportu a volnočasových aktivit, pořádaných především v regionu Moravskoslezského kraje.

Vedoucí Mgr. Adam Kolek

IČ: 03823067

Kancelář Stará Ves nad Ondřejnicí

Napište nám