nahoru
Mašle Mašle

Mladý triatlonista

Efektivně, aktivně a formou prožitku, těmito slovy by se dal vystihnout tento jedinečný projekt, který vznikl na principech příměstského tábora, ale svou náplní může také být považován za tréninkový kemp. Program je zaměřen na tři sportovní disciplíny, právě ty, které jsou vyžadovány při absolvování triatlonu, tedy plavání, cyklistiky a běhu. Cílovou skupinou je věková kategorie 6-15 let se střední až pokročilou fyzickou kondicí. Kromě profesionálního přístupu při tréninku jednotlivých disciplín Vaše děti čekají společné pohybové a týmové hry, výlet do hor, přátelský přístup a celodenní zábava. <br>

Teambuildingové akce

Program

V průběhu týdne poznají Vaše děti spoustu zajímavých lokalit, nejen v Ostravě – pestrý sportovní program bude realizován např. v: tělocvična na ZŠ Dětská, Krytý bazén Sareza Ostrava – Poruba, běžecký areál v Ostravě – Pustkovci, cyklistický pumptrack Hošťálkovice a Bobrovnicko – Ludgeřovický les. V případě příznivého počasí máme naplánovány cyklovýlety na nedaleké Hlučinské jezero, park Landek a celodenní pěší výlet. Tělocvična na ZŠ Dětská v Ostravě – Porubě, bude naším zázemím, které využijeme také v případě nepřízně počasí (gymnastická tělocvična, kreativní učebna, venkovní areál). Stravování včetně pitného režimu bude zajištěno po celý den v rozsahu svačina – oběd – svačina.

Mgr. Adam Kolek
Kondiční trenér, 10letá zkušenost, vedení profesionálních a výkonnostních sportovců, pohybová všestrannost. Absolvent Vysoké školy – Univerzity Palackého v Olomouci, obor trenérství a management sportu, odborné vzdělávání v oboru fyzioterapie, trenérství
Pracovní zkušenosti: kondiční vedení juniorské plavecké reprezentace, kondiční vedení plavců Sportovního centra mládeže Moravskoslezského kraje, kondiční vedení plavců Klubu plaveckých sportů Ostrava, kondiční vedení snowboardového týmu Lítající Jelen Ostrava individuální vedení mladých talentů v tenise, házené, fotbalu a dalších sportech.

Jan Pala
Bývalý juniorský reprezentant ČR v plavání, diplomovaný fyzioterapeut a trenér I. třídy plavání s více než 20letou zkušeností vedení plavců všech věkových kategorií, včetně reprezentantů. Aktivní amatérský cyklista a běžec. Pracovní zkušenosti: předseda a trenér Klubu plaveckých sportů Ostrava, vedoucí trenér Sportovního centra mládeže Moravskoslezského kraje.

Harmonogram

DENNÍ HARMONOGRAM
7:50-8:00 sraz
8:00-12:00 dopolední program
10:00 dopolední svačina
12:30 oběd
13:00 – 15:45 odpolední program
14:30 odpolední svačina
16:00 ukončení programu

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM
1. Den – plavecký trénink, cyklistika, atletika, teambuildingové hry
2. Den – celodenní výjezd na kole, cyklistický trénink ve vlnitém terénu, pumptrack
3. Den – plavecký trénink, cyklistika – volná vyjížďka, kondiční hry
4. Den – turistika „na divoko“, cestování vlakem, možnost koupání
5. Plavecký trénink, závody, shrnutí, vyhlášení, předání cen

Cena obsahuje

Cena: 2890,- Kč/ Osoba
Termín: 25.7. – 29.7.2022
Místo: Ostrava – Poruba, ZŠ Dětská a přilehlé lokality
Věk: 6–15 let
Kapacita: max. 20 osob
Strava: 3x denně, možnost druhé svačinky, celodenní pitný režim
Dokumenty o potvrzení bezinfekčnosti, zdravotním stavu dítěte a GDPR od nás dostanete 1-2 měsíce před zahájením akce, či na vyžádání ihned.

Mašle

Datum

25.07.2022 - 29.07.2022

Místo

Ostrava- Poruba, ZŠ Dětská a přihlehlé lokality

Věk

6 - 15 let

Kapacita

4/20

Cena

2890 Kč

Propozice Přihlásit Paradise účtem Přihlásit bez registrace

Paradise nabídka

Nejsme jenom volnočasová organizace, jsme příležitost k silným zážitkům a sebepoznání!

Mašle Mašle