Úvod » Lyžování a snowboarding

Lyžování a snowboarding

Jedním z hlavních období činnosti Paradise je zima, v jejímž průběhu bude realizován projekt Víkendová lyžařská a snowboardová škola. Tento projekt vznikl hlavně díky mnohaletým zkušenostem s výukou začínajících lyžařských nadějí. Výuku lyžování a snowboardingu nabízíme veřejnosti, a také školám.

Víkendová lyžařská škola

Proč právě s Paradise?
Je to prosté - dítě, potažmo rodič si předplatí 7 lekcí sobotní či nedělní výuky, která se uskuteční kompletně pod taktovkou Paradise.
Co vše je v ceně zahrnuto?
Úplně vše. Vaší jedinou starostí zůstává dovoz a odvoz dítěte na předem domluvené místo, a poté už jen to, jak strávit den bez svých ratolestí.
V čem je tato výuka jedinečná?
Výuka bude probíhat ve stejných výkonnostních skupinách a to celkem 4,5 hodin denně. Ukážeme dětem, že lyžování je radost, nabídneme možnost teplých obědů, zkušené instruktory, spolehlivého dopravce, a spoustu dalších výhod. viz Víkendová lyžařská škola »

Lyžuje celá škola

"S Paradisem na vrchol a ještě výš" Takto zní naše motto. Nabídku na zorganizování lyžařského, snowboardového či kombinovaného kurzu pro Vaši školu je možno najít na stránce Lyžování pro školy »

Výuka lyžování a snowboardingu pro veřejnost

Nabízíme výuku lyžování pro veřejnost s individuálním a odborným přístupem, možnost výuky i ve Vámi utvořených skupinách a především rozumnou cenu.
Vybrali jste si na našich stránkách svého instruktora? Víte, v čem se chcete zdokonalit, ale prozatím se Vám to nedaří? Napište nám a společně se na všem dohodneme.